Женско първенство по футбол: Лудогорец - Етър 3:0 /Почивка/

Пак нерви и изгонен в Ботевград, победител няма

2:2 приключиха в Ботевград, местния Балкан и Ботев (Ихтиман). Срещата е от 22-ия кръг на Югозападната Трета лига. В пореден мач, балканци завършват в намален състав. Гостите откриха резултата в 6-ата минута. Четвърт час по-късно Павел Петков изравни от фаул. Той асистира на Николай Миков за обрата 2:1 в 26-ата минута.

Секунди преди почивката, Петков тресна гредата и домакините скочиха, че топката е паднала върте във вратата зад голлинията. Паралелно с протестите, играта продължи, а Емил Ангелов от ботевградчани получи червен картон за нарушение срещу състезател на Ботев. В 51-ата минута играч на гостите насочи с глава топката, вратаря на Балкан я хвана, след кратко забавяне страничния рефер сигнализира за гол – 2:2. Домакините пък протестираха, че топката не е преминала голлинията. В оставащото време до края имаше голови положения и пред двете врати.