Ел Маестро: Искаме купата и титлата, надявам се да започнем позитивна серия

Наставникът на ЦСКА - София Нестор Ел Маестро говори след победата с 1:0 над Арда (Кърджали) на четвъртфиналите от турнира Sesame Купа на България

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!

"На първо място сме много доволни от резултата и от това, че сме на полуфиналите, защото искаме да спечелим купата. Победата беше задължителна днес. Доволен съм от представянето, въпреки всичко. Играхме без централен нападател, трябваше да се пренастроим. Крайните защитници бяха малко повече по широчината на терена. Имахме добри моменти в играта ни, създадохме добри ситуации, имахме достатъчни опции да направим 2:0 през второто полувреме - липса на късмет, не добри докосвания, не добри изстрели означаваше, че трябва да бъдем нервни до последно.

Юга и Бусато пратиха ЦСКА - София на полуфинал за Купата

В крайна сметка стигнахме до "суха мрежа" и продължаваме напред. Цялостно владеехме случващото се на терена, в двубой за купата всичко може да се случи, Арда също имаше своите възможности, но мисля, че заслужавахме победата.

Ники Киров: Спаднало е самочувствието на отбора, създадохме прекалено малко в атака

Нека не сравняваме двубоите, този беше за купата, бяхме домакини, а във Варна - гости, надявам се да започнем позитивна серия, за да не изоставаме в класирането на първенството. Обичам този натоварен ритъм, играчите се наслаждават, гледаме към следващия мач.

24 ЦСКА - София 1:0 Арда (Кърджали)

Играчите не са съвсем спокойни след загубата във Варна, защото ЦСКА иска да бъде шампион, ще бъде страхотна битка, започвайки от мача с Берое. Навлизаме в най-важната зона от сезона, надявам се, че отборът ще даде най-доброто от себе си", каза 40-годишният специалист.