Локомотив (Мездра) потегли с победа

Локомотив (Мездра) спечели у дома с 3:2 срещу Етър II (Велико Търново). Срещата е от 16-ия кръг на Северозападната Трета лига. Вихрени 9 минути в средата на първото полувреме за домакините. Нападателят им Сергей Георгиев наниза хеттрик. В 22-ата минута откри резултата след центриране от дясно на 16-годишния Иван Кирилов. В 27-ата пък беше точен след пас отляво на Кристиян Димитров. В 31-ата Георгиев и Кирилов сътвориха копие на първия гол. Само след 120 секунди Кристиян Димитров върна топката към вратаря си, тя подскочи на неравност и автогола беше факт – 3:1. В 39-ата минута автора на хеттрика беше спрян с нарушение. Васил Калоянов обаче не вкара дузпата. Малко след почивката Калоян Ненчев фиксира окончателното 3:2. В 83-ата минута Север Алиев от търновския състав задържа откъсващ се противник и получи втори жълт и червен картон.