Balkan Grand Prix 6 - Състезание по културизъм

Евертън и Палас със самоубийствено равенство

Отборите на Евертън и Кристъл Палас направиха равенство 1:1 в среща от 25-ия кръг на английската Премиър лийг. Подялбата на точките ощети и двата състава, като “орлите” останаха 15-и, а “карамелите” са с равен брой точки с първия под чертата Лутън, който е и с мач по-малко.

И двата гола паднаха през второто полувреме, като гостие откриха в 66-ата минута чрез Джордан Аю, а в 84-ата Амаду Онана зарадва феновете по трибуните на “Гудисън Парк” с изравнително попадение.

Лондончани прекратиха серията си от две последователни поражения, докато мърсисайдци не познават вкуса на успеха във вече цели осем поредни шампионатни мача.