Реймс и Ланс не се победиха

Отборите на Реймс и Ланс завършиха 1:1 в мач от 22-ия кръг на френската Лига 1. И двете попадения в мача паднаха преди почивката. Умар Диаките изведе домакините от Реймс напред в резултата към края на частта, но още преди двата отбора да се оттеглят на почивката Уесли Саид успя да изравни за гостите.

През второто полувреме мачът можеше да се промени, след като в 50-ата минута Жозеф Окуму от Реймс можеше да бъде изгонен за много грубо нарушение срещу Франковски, но и след преглед с ВАР жълтият му картон бе потвърден и домакините останаха с 11 човека на терена.

Диаките направи пропуск за домакините и след почивката. Ланс пропиля идеална възможност да се изравни с Монако, като остана на шесто място. Реймс е с две позиции по-назад.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!