Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Болоня не спира да мечтае след успех срещу Фиорентина

Отборът на Болоня победи тима на Фиорентина с 2:0 в отложена среща от 21-вия кръг на италианската Серия “А”.

С успеха отборът от Северна Италия се изравни с четвъртия Аталанта и изненадващо продължава да е в борбата за местата, даващи право на участие в Шампионската лига въпреки напредналия етап от шампионата.

Головете за успеха вкараха Рикардо Орсолини в 12-ата минута и Йенс Одгор в 5-ата минута от продължението на редовното време. Орсолини вкара и още един гол в 36-ата минута, но той бе отменен заради засада.