Локо (Мездра) спечели в град Левски

Локомотив (Мездра) победи в град Левски, едноименния тим с 4:2 в приятелска среща. Стана двуостър двубой с доста критични моменти пред двете врати. Кристиян Йотов откри за гостите в 7-ата минута. Васил Калоянов удвои около четвърт час по-късно. Той направи категорична преднината на „железничарите“ с попадението си в 55-ата минута. Домакините не се предадоха и Стефан Христов намали от дузпа в 70-ата минута. След негов удар, вратаря изби топката, но друг играч на Левски я насочи в мрежата за 2:3 в 80-ата минута. Малко след това Кристиян Димитров реализира четвъртия гол за Локомотив.