Локо (Мездра) вкара три пъти на Ювентус (Малчика)

Локомотив (Мездра) се наложи с 3:0 у дома над Ювентус (Малчика) в приятелска среща. Началото не предвещаваше подобен развой. Първото полувреме беше равностойно. Съперниците пропиляха по две възможности пред отсрещната врата. В 30-ата минута Сергей Георгиев взе топката от капитана на гостите Валентин Антонов и откри резултата. След почивката Николай Христозов извърши доста промени в състава на „железничарите“. Съперникът пък се измори и Локо доминираше. Диян Иванов вкара втория гол. Накрая Гроздан Илиев преодоля цялата отбрана на Ювентус и също разтресе мрежата.