16-годишен осигури успех на Локомотив (Мездра) над Левски II (София)

Локомотив (Мездра) победи като гост Левски II (София) с 3:2 в приятелска среща. Стана интересен двубой с поделено надмощие. Герой за „железничарите“ стана 16-годишния Иван Кирилов, реализирал два от головете им. Домакините поведоха в 20-ата минута. Десетина по-късно Кристиян Димитров изравни от фаул. Иван Кирилов направи обрат с удар от границата на наказателното поле в 35-ата минута. В 40-ата, той стреля, вратаря изби топката, но при втория му удар кълбото се укроти в мрежата – 1:3. Левскарите реализираха второто си попадение в 70-ата минута. Още положения за гол имаше и пред двете врати.