Отново е време за дерби! Ще видим ли нов триумф на "червените" или този път победата ще е за Левски - на живо със стартовите състави

Равенство в Кюстендил

2:2 приключи приятелската среща в Кюстендил между едноименния тим и Пирин (Разлог). Стана равностоен двубой. Домакините имаха по-чисти положения за гол. Съперникът пък на моменти имаше предимство във владеенето на топката. Отлично начало за гостите, които взеха преднина в резултата само след 120 секунди игра. Христо Панчев изравни от дузпа в средата на първата част. Десетина минути по-късно, Марио Евтимов обърна съотношението в полза на Кюстендил. В началото на втората част, нападател от разложкия състав наказа груба грешка на кюстендилската защита за окончателното 2:2. Доста смени извършиха треньорите. За Кюстендил влязоха четирима юноши от старшата възраст и един от младшата.