Монтана и втородивизионни грузинци си вкараха 6 гола за едно полувреме

Монтана завърши наравно 3:3 с грузинския Колхети (Поти) във втората си контролна среща на лагера в Алания. Монтанци поведоха с 2:0 след голове на Кевин Беманга (16', 36'), като първото попадение на 25-годишното крило бе с шут от 20 метра.

В разстояние само на две минути равенството бе възстановено, преди Владислав Цеков-Каската (43') да изведе отново Монтана напред.

Монтана стартира с победа лагера си в Турция

В добавеното време на първото полувреме лидерът във Втора лига на Грузия вкара трети гол. След почивката нови попадения не паднаха, а монтанци изпуснаха дузпа в 78-мата минута, след като грузинският вратар хвана удара от бялата точка на Цеков.

Монтана: Васил Симеонов, Богдан Костов, Костадин Илиев, Димитър Буров, Никола Борисов, Франк Ландри, Стивън Кирилов, Емил Янчев, Владислав Цеков, Илия Русинов, Кевин Беманга (Денис Динев, Антон Тунгаров, Александър Тодоров, Александър Аспарухов).