Дерменджиев: Очакваме входящи трансфери, но ще трябва време

Наставникът на Лудогорец Георги Дерменджиев даде мнението си след победата на своя тим над Сигма (Оломоуц). “Орлите” се наложиха с 3:1.

Лудогорец не се затрудни и наниза три гола на петия в Чехия

“Не ги деля на титуляри и резерви, тук става въпрос за игрови минути и искам всички да са подготвени много добре. Мач с мач не си прилича. През целите 90 минути аз съм доволен от това, което направихме.

Атакуващите футболисти навлизат във форма и е добре, че вкарват голове. Руан Круз е един много талантлив играч, който може би ще има добро развитие и очакваме от него резултати.

Фон Витри получи силен удар и сега докторът ще види и ще каже каква е точно контузията. Гонсалвеш има лека травма и не искам да го рискувам. Имаме важни мачове, в които ще го използваме.

Още няма входящи трансфери. Очакваме, но ще трябва време. Селекцията не е закъсняла, просто такъв е развоят на събитията. На този етап няма да има повече изходящи трансфери.

Не мога да кажа, че последната контрола е генерална репетиция. Тук сме за да се подготвяме”, заяви Дерменджиев.