Марек и Кюстендил сътвориха шоу

Марек (Дупница) победи едноименния тим на Кюстендил с 5:2 в приятелска среща. Стана изключително зрелищен двубой между съседите – седем гола, три греди и още пропуски. Първата част беше за домакините. Християн Джаджаров, Николай Ганчев и Христо Каймакански материализираха предимството с по едно попадение. Марио Евтимов от гостите уцели гредата. След почивката, кюстендилци владееха инициативата. Евтимов и Димитър Терзийски вкараха по веднъж и интригата отново се заплете. После Евтимов излезе два пъти срещу вратата, но уцели гредите. Той направи още пропуски. Ганчев и Георги Божилов пък реализираха другите две попадения за Марек.