Янтра и Вили Вуцов завършиха годината с успех над Бдин (Видин)

Янтра надделя над Бдин (Видин) у дома с 2:0 в последния двубой в родния футбол за календарната година, който бе отлаган два пъти заради лошите метеорологични условия. Даниел Младенов се превърна в герой за "ковачите", реализирайки и двете попадения на стадион "Христо Ботев".

Отложиха за втори път последния професионален мач за годината в България

Опитният нападател се разписа по веднъж през двете полувремена, с което донесе трите точки на своя тим. Младенов откри резултата в 13-ата минута, а в самия край на срещата реализира и втори гол.

По този начин отборът на Вили Вуцов приключи годината в серия от седем поредни мача без загуба. Янтра се изкачи до петото място в класирането с актив от 31 точки - на четири от третия Марек.

Бдин дели последната позиция с Черноморец (Балчик) с по 17 точки. Двата отбора, по всичко изглежда, ще водят тежка борба за спасение през пролетния полусезон.