Национална Лига Футзал: Амиго Северозапад - ССК "ИУ" ВАРНА

Мъри Стоилов продължава да мачка в Турция с поредна победа

Отборът на Гьозтепе, воден от българския треньор Станимир Стоилов, постигна нова победа във второто ниво на турския шампионат - Първа лига. Този път бе надвит тима на Генчлербирлиги с 3:0 като гост в среща от 15-ия кръг.

Успехът бе трети пореден за момчетата на Стоилов, които продължават да държат третото място, което дава право на участие в плейофите за класиране в елитния ешелон - СуперЛига.

Иначе крайният резултат бе изкован трудно въпреки категоричната преднина на Гьозтепе. Първото попадение дойде чак в 72-ата минута, когато се разписа Ласе Нилсен. После в 80-ата минута вкара Траоре и пак същият се разписа в 87-ата.

Sportal.bg вече и в WhatsApp, елате и вие!

Така отборът на Станимир Стоилов показа, че дори би могъл да влезе в битката за първите две места, които дават право на директна промоция в турския елит.