Локо (Русе) срази Кубрат

Локомотив (Русе) надигра у дома едноименния тим на Кубрат с 3:1. Срещата е от 15-ия кръг на Североизточната Трета лига. Противно на крайния резултат, двубоя не започна добре за „железничарите“. Футболистът им Добромир Филипов си вкара автогол в средата на първата част. През второто полувреме домакините доминираха и логично стигнаха до трите точки. Динко Станчев изравни, десетина минути след почивката. Влезлият като резерва Айкут Адемов направи обрата факт – 2:1 в средата на полувремето. Бисер Георгиев пък реализира от дузпа за 3:1. В разразилите се пререкания около дузпата, Борислав Джарнавлиев от Кубрат беше отстранен с червен картон.