Черно море II с лесна победа, червени картони накрая

Вторият отбор на Черно море победи едноименния тим на Кубрат с 3:0 във Варна. Срещата е от 13-ия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините можеха да бият и с двуцифрен резултат. Накрая обаче съдията отстрани по един футболист от двата отбора. Николай Костадинов пресече пас на съперник и откри резултата в 28-ата минута.

Пламен Аршев удвои в началото на втората част. Гостите изпълниха първия си корнер в 62-ата минута. От него последва уникална контраатака на домакините. Николай Златев изведе Берк Бейхан, който вкара третия гол. При спорна топка в 86-ата минута, Алекс Киров от Черно море фаулира съперник. Започна саморазправа, към която се присъединиха доста футболисти от двата отбора. След като страстите утихнаха рефера отстрани с червени картони Дейвид Луканов от домакините и играч на Кубрат.