Ботев (Ихтиман) загуби от ЦСКА – София II в равностоен мач

Ботев (Ихтиман) допусна поражение с 0:2 от ЦСКА - София II в равностоен мач от 18-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Срещата започна равностойно, но в 13-ата минута при изнасяне на топката към половината на "червените" домакините допуснаха грешка, а от нея момчетата на Стамен Белчев откриха резултата. В края на полувремето при чиста ситуация Мартин Иванов пропусна да възстанови равенството.

През втората част гостите стигнаха до втори гол, а с това и беше фиксиран крайният резултат. В класирането ЦСКА - София II продължава да преследва лидера Миньор, заемайки 2-ото място с актив от 40 точки, а Ботев е на 10-ото с 25 точки.