Вихрен би дубъла на Хебър като гост

Вихрен Сандански постигна победа с 2:0 при визитата си на Хебър II в среща от 17-ия кръг на Югозападната Трета лига. Това бе второ гостуване за тази седмица за отбора от Сандански, след като в сряда загуби с 1:2 от Рилски спортист в отложен мач. Гостите бяха по-добрият отбор на терена и заслужено стигнаха до трите точки в мача.Преди почивката Флавио им даде аванс в резултата. През второто полувреме пък Методи Костов-Джек удвои аванса на санданчани и оформи крайния резултат.

Заради кадровите проблеми в защита наставникът на гостите пусна универсалният Руслан Иванов като ляв бек. След като пропусна последните три срещи на отбора си заради контузия,в игра за Вихрен се включи като резерва и нападателят Петър Христов. След този двубой Вихрен е 5-ти в класирането с актив от 31 точки, докато тимът от Пазарджик е 15-и със 17 точки. В следващия кръг Вихрен приема Сливнишки герой, а Хебър отново е домакин -този път на Пирин Разлог.