Стоил Палев, Владимир Гърков и Александър Къндев в Sportal TV: Играем ли отборно, можем да спечелим всичко!

Трима от “сините” герои, които спечелиха, Суперкупата на България по волейбол при мъжете от Левски София, гостуваха днес във волейболното предаване на Sportal TV и Sportal.bg - Block Out.

“Сините” победиха драматично на финала за Суперкупата Хебър (Пазарджик) с 3:2 в зала “Младост” в Бургас.

Стоил Палев, Владимир Гърков и Александър Къндев дадоха своя значителен принос за успеха на Левски.

Ето как са се запалили по волейбола трима от Левски, които спечелиха Суперкупата

“Сините” спечелиха първи трофей от 2014 година, когато триумфираха с Купата на България.

Сега Николай Желязков изведе “сините” до триумф с много млади състезатели.

“Играем ли отборно, както го направихме в турнира за Суперкупата, можем да спечелим всичко”, категоричен бе 18-годишният посрещач Александър Къндев във волейболното предаване на Sportal TV и Sportal.bg - Block Out.

7 Стоил Палев, Владимир Гърков и Александър Къндев гости в студиото на Block Out по Sportal.bg

Къндев бе избран за Играч на публиката на в турнира за Суперкупата в Бургас.

“Ще се опитаме да запишем, колкото се може повече победи и в следващите турнири. Голям плюс за нас е, че от много време играем заедно. Познаваме се отлично и това ни помага изключително много”, добави разпределителят Стоил Палев във волейболното предаване Block Out.

“Играем добре. Ще се опитаме да го правим и в бъдеще. получават ли ни се нещата, можем да победим всеки”, категоричен бе Владимир Гърков пред Sportal.bg.

Снимки: Борислав Трошев