Академик (Свищов) с категоричен успех

Академик (Свищов) надигра Ювентус (Малчика) с 3:0. Според предварителната програма, срещата от десетия кръг на Северозападната Трета лига трябваше да се проведе в с.Малчика, но съперниците се договориха да разменят домакинствата си. Още можеше да вкарат домакините, особено през първото полувреме.

Момчил Емилев осъществи пробив, подаде и Кристиян Иванов откри резултата, половин час след началото. Той удвои в 65-ата минута, когато преодоля бранител в наказателното поле и насочи топката в мрежата. Накрая Красимир Русинов изведе Тодор Горанов, който пък излъга вратаря и вкара третия гол.