Любо Пенев: Дали съм по-спокоен? Кой ти е казал, че съм неспокоен?

Наставникът на Хебър (Пазарджик) Любослав Пенев призна, че е доволен от момчетата си след победата с 5:2 над Етър във Велико Търново. Легендарният специалист добави, че сега отборът насочва вниманието си към двубоя със Спортист (Своге) от турнира Sesame Купа на България

Хебър разсипа Етър като гост в голово шоу и се върна на победния път

"Доволен съм и от играта, и от резултата. Създадохме ситуации, които реализирахме. Това е моделът. Хубаво е, че създаваме ситуации, но не винаги се получава да реализираме. В средата на първото полувреме сякаш имаше отпускане и мислехме, че мачът свършва. След 2:2 вече постигнахме още голове. Да уточним нещо за "негативната серия", за която журналистите само говорите. Има си причина за една негативна серия, тя не е свързана с нашата игра, само го споменавам като част от отговора, нали така?

Светльо Петров: Срам ме е! Играчите трябва да се разберат с феновете

Искаме да играем за Купата, знаем дата, чакаме часа. Чакаме часа и другата събота ще имаме мач за Купата. Всички се справят много добре. Когато вкарваме или когато получаваме, е виновен целият отбор. За случая "Николов" - критерият не е еднакъв. Не знам за какво насилие говорим. Фаулове срещу нас не се наказват с картони, а срещу Етър се наказват с картони. Непрекъснато, това е през целия мач.

Дали съм по-спокоен? Кой ти е казал, че съм неспокоен? Изглеждам ли ти неспокоен? Аз си продължавам в същата линия, съвсем нормален. Такъв съм, какъвто съм", каза някогашната суперзвезда на ЦСКА, Валенсия, Атлетико Мадрид и Селта.