Илия Груев отново получи само секунди игра за Лийдс

За трети път през сезона Илия Груев записа само секунди за новия си клуб Лийдс, влизайки късно като смяна. Този път той се появи на терена чак в добавеното време при друдния домакински успех с 2:1 над Бристол Сити в среща от 11-тия кръг на Чемпиъншип в Англия.

Така българският национал продължава да чака първия си двубой като титуляр за йоркшърци.

Победата вкара Лийдс в топ 5, като тя е трета за тима в последните му четири срещи за първенство.

Бившият футболист на Манчестър Юнайтед Даниел Джеймс изведе домакините напред в 37-ата минута, но точно преди почивката гостите от Бристол изравниха чрез Кал Нейсмит. В 55-ата Жоел Пирое реализира второто попадение за Лийдс, което се оказа и победно.

Точно на мястото на Пирое се появи Груев в края.

Снимки: Imago