Лига на нациите по мини футбол: Словакия - България (Финал) 1:0

Добруджа писа "тройка" на Дунав и e в битката за топ 3

Добруджа срази Дунав (Русе) в среща от XIII кръг на Втора лига. По този начин футболистите от Добрич запазиха позиция непосредствено зад третия в подреждането Марек. Както е известно, третото място във втория ешелон праща на бараж за влизане в efbet Лига

"Жълто-зелените" поведоха с гол на Преслав Йорданов в 33-ата минута. Бившият нападател на ЦСКА засече топката от границата на вратарското поле и я прати в мрежата. В началото на второто полувреме Добруджа наложи натиск, който беше оползотворен от Славчо Шоколаров - 2:0 за домакините. В 63-ата минута бившият бранител на Левски и ЦСКА 1948 Димитър Пиргов направи 3:0 с глава.