Рилецо с класика срещу Банско

Рилски спортист стигна до класически успех с 3:0 над Банско в среща от 11-ия кръг на Югозападната Трета лига, която се игра на стадион "Искър" в Самоков.

Добромир Панчаревски откри за домакините и до почивката нямаше повече попадения. Красимир Панчев реализира за 2:0 през второто полувреме, а за класическия резултат точен бе отново Панчаревски, който оформи и крайния резултат.

Резултати и класиране след 11-ия кръг на Югозападната Трета лига

Рилецо е 10-и след този мач с актив от 15 точки, докато банскалии са 12-и с 2 по-малко. В следващия кръг за самоковци предстои гостуване на Ботев (Ихтиман) в регионалното дерби, а за Банско следва домакинство на Чавдар (Етрополе).