Спартак (Пловдив) превзе Созопол за девета поредна победа

Спартак (Пловдив) подчини в Созопол, едноименния тим с 1:0 и се утвърди на върха с пълен актив. Срещата е от деветия кръг на Югоизточната Трета лига. Тодор Тодоров осигури деветия пореден успех с попадение от дузпа в 53-ата минута. Спечели я партньора му в атаката Георги Лазаров. Стана изключително здрав двубой – битка по целия терен.

„Труден мач. Имахме още две голови ситуации срещу една за противника. Повече съм доволен от представянето ни през второто полувреме. Мачове като този помагат много да изграждането на младите футболисти“, коментира пред Sportal.bg Иван Кочев, треньор на пловдивчани.