Турнир на талантите U14 : Зона Варна - Зона Велико Търново

Стефан Ангелов след победата над Севлиево: Етър II има много голям потенциал

Етър II (Велико Търново) надви у дома едноименния тим на Севлиево с 2:1. Срещата е от седмия кръг на Северозападната Трета лига. Мачът започна вихрено. В 4-ата минута Димитър Колев пое топката на границата на наказателното поле и със завъртане отправи неспасяем удар – 1:0. При ответната атака се стигна до корнер, а след изпълнението му Добрин Петров изравни с глава. После критичните моменти се редуваха и пред двете врати. Това продължи и след почивката. Така се стигна до 85-ата минута, когато Георги Иванов наказа грешка на севлиевския вратар за окончателното 2:1.

След края на двубоя Стефан Ангелов, треньор на младия търновски тим каза пред Sportal.bg:

„Етър II има много голям потенциал. Показахме го в предишните мачове. Днес обаче си пролича ярко – показахме най-силната си игра от началото на сезона. Победата е само венец на всичко, което направихме. Надигравахме се успешно със солиден противник, особено през второто полувреме“.