Изненадваща загуба за Янтра

Отборът на Янтра (Габрово) допусна изненадващо поражение с 1:3 от Черноморец (Балчик) в сблъсък от десетия кръг на Втора професионална лига.

Резултати и голмайстори във Втора лига

Домакините откриха резултата в 4-ата минута, когато Даниел Младенов наказа стража на гостите.

През второто полувреме обаче футболистите на Черноморец вдигнаха темпото и стигнаха до цели три попадения. На два пъти точен бе Джонатан Нсонде (65, 70), а Иван Цачев в последните секунди оформи крайния резултат.

По този начин Янтра остана на шесто място с 16 пункта. Черноморец пък се изкачи до 14-а позиция с 10 точки.