Текпетей: Важно е да сме единни и да постигаме целите си

Капитанът на Лудогорец - Бърнард Текпетей, коментира успешното начало на своя тим в Лигата на конференциите и победата с 4:0 срещу тима на Спартак (Търнава). Според играчът на “орлите” оценява успешният резултат като най-важното нещо от срещата, както и че ключови за финалния изход от срещата са били първите минути от второто полувреме.

Лудогорец с летящ старт в групите, вихрено полувреме на "орлите" разби словаците

“Най-важна е победата. От началото се опитахме да контролираме събитията на терена. Мисля, че успяхме да диктуваме случващото се на терена. Много е трудно да си капитан, но имам подкрепата на играчите и на целия клуб. Искам да вдъхвам увереност на всички. Не е лесно да си капитан, важно е да сме единни и да постигаме целите си. Знаехме, че са добър отбор, но използвахме празните пространства зад гърба на защитата. Треньорът не беше доволен, че не вкарахме през първото полувреме. Първите 15 минути от втората част натиснахме и бяхме сигурни, че ако се разпишем срещата ще се отвори за нас и това се случи”, каза Текпетей след мача.