„Розите“ с победа в Пловдив

Розова долина (Казанлък) победи втория отбор на Ботев в Пловдив с 2:0. Срещата е от седмия кръг на Югоизточната Трета лига. Деньо Кършаков осигури трите точки за селекцията на Атанас Апостолов. Любопитното е, че треньора беше предвидил Павел Колев да започне като титуляр, но той се контузи по време на загрявката преди двубоя и Кършаков го замени в титулярния състав.

Голмайсторът откри резултата при суматоха пред вратата на домакините в последните секунди на първата част. Само 120 секунди след почивката, Кършаков пое топката на гърди и с шут по диагонала реализира второто попадение. Съотборникът му Ивелин Илиев също можеше да се разпише. Младата селекция на домакините опита да се противопостави, но без резултат.