Евро 2024: Грузия - Португалия 1:0 /почивка/

Бдин излъга „Розите“

В Казанлък, Бдин (Видин) отстрани Розова долина с 1:0 в предварителния кръг от турнира за купата на страната. Попадението на Винисиус Де Соуса осигури класирането на гостите за следващата фаза. Стана равностоен мач.

През първото полувреме, домакините повече търсиха път към отсрещната врата. Създадоха две добри възможности, но не се възползваха. Втородивизионният тим беше рационален. Винисиус Де Соуса беше изведен сам срещу вратаря и откри резултата в 22-ата минута. Десетина по-късно гредата помогна на казанлъшкия вратар. След почивката имаше критични моменти и пред двете врати. Селекцията на Атанас Апостолов беше на косъм да изравни в 90-ата минута, когато топката срещна гредата след удар на Иван Чергев.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!