Розова долина удари Родопа в здрав мач

Отборът на Розова долина победи с 1:0 Родопа в мач от шестия кръг на Югоизточната Трета лига. Единственото попадение отбеляза резервата автогол на Тихомиров в началото на втората част. Срещата бе предавана по Sportal TV

През първата част домакините постепенно наложиха натиск и се настаниха в половината на гостите, но така и не успяха да реализират попадение.

В началото на втората част Розова долина откри резултата. Ивелин Илиев центрира прострелно в наказателното поле, а Деньо Кършаков натисна Николай Тихомиров и топката влезе във вратата. Първоначално голът бе отменено, но след консултация със страничния съдия реферът зачете попадението.

23 Розова долина 1:0 Родопа (Смолян)

Едва в края на мача Родопа погледна по-смело към вратата на домакините, но така и не съумя да организира някаква опасност.

В последните минути двата тима останаха с по десет души, след като Ивайло Димитров от домакините и Антон Белюков от гостите получиха втори жълти картони. Това обаче не промени особено ситуацията на терена и Розова долина се поздрави с успеха.

РОЗОВА ДОЛИНА 1:0 РОДОПА
1:0 Тихомиров авт. (50)

РОЗОВА ДОЛИНА: 1. Михайлов, 66. Вердиев, 88. Иванов, 9. Димитров, 11. Колев, 14. Ангелов, 15. Минков, 7. Илиев, 5. Иванов, 99. Маринов, 4. Димитров

РОДОПА: 12. Малинов, 5. Караиванов, 7. Ковачев, 8. Беляков, 9. Кисьов, 10. Кутев, 11. Тихомиров, 14. Драмалиев, 21. Стефанов, 27. Узунов, 29. Овчаров