Вход / Регистрирай се

Ръсел: Огромно разочарование на края на този страхотен уикенд

Джордж Ръсел с Мерцедес отпадна от третото място след катастрофа в последната обиколка и британецът понесе много зле инцидента.

„Честно, нямам думи, след толкова тежко състезание, беше трудно да запазя концентрация в преследването на лидерите, Карлос се справяше отлично с по-ниското темпо и това не ни позволи да търсим алтернативна стратегия – заяви Ръсел. – Бяхме на половин кола дължина, за да спечелим това състезание. Ако бях успял да изпреваря Ландо, щях да атакувам успешно и Карлос в последната обиколка, съжалявам за всички в тима.”

Хладнокръвният Сайнц триумфира в Сингапур с брилянтно каране в края
Хладнокръвният Сайнц триумфира в Сингапур с брилянтно каране в края

Ръсел разказа и за инцидента в самия край.

Сайнц: Много съм щастлив!
Сайнц: Много съм щастлив!

„Беше много тежко състезание, гумите ми вече губеха от представянето си – обясни Ръсел. – Огромно разочарование след този страхотен уикенд, квалификацията беше страхотна за нас, състезанието също беше страхотно, избрахме смела стратегия, но разочаровах себе си и тима, тежко е, но ще се върнем по-силни.”

Норис: Направихме всичко необходимо и дори повече
Норис: Направихме всичко необходимо и дори повече
Хамилтън: Гумите ни бяха много горещи накрая
Хамилтън: Гумите ни бяха много горещи накрая
Следвай ни:

Снимки: Gettyimages

Още от Моторни спортове

Виж всички