Какви са целите и очакванията за волейболните национали преди Лигата на нациите - Джанлоренцо Бленджини и звездите на отбора с отговорите

Фалстарт за Керкез начело на Ботев (Пд), "канарчетата" отново загубиха от Крумовград на "Колежа"

Ботев (Пловдив) отстъпи на Крумовград с 2:4 в приятелски мач, който беше и неофициален дебют за новия треньор на "жълто-черните" Душан Керкез. Контролата на "Колежа" се проведе във формат от четири полувремена по 30 минути.

Домакините откриха резултата в 19-ата минута, когато новото попълнение Антоан Конте засече центриране на Реда Рабей и с глава отбеляза първия си гол за Ботев. 11 по-късно Антоан Бароан също се разписа, с което удвои преднината на своя тим.

В 35-ата минута Крумовград върна един гол чрез Китан Василев, а през останалите две полувремена гостите отбелязаха на два пъти чрез появилия се като смяна Димитър Тонев. В самия край на двубоя Александър Колев оформи крайното 4:2.

Това е втори успех за тима на Неманя Миланович над "канарчетата" на стадион "Христо Ботев" в рамките на по-малко от месец. В двубой от 6-ия кръг на efbet Лига крумовградчани надделяха с 2:1, отново след обрат.

След паузата за Ботев (Пд) предстои гостуване на шампиона Лудогорец, докато новакът в елита приема Левски.

Снимки: "Фейсбук" на Ботев (Пловдив)