Трудна задача пред ЦСКА - София в реванша след успеха на Ботев (Пловдив) в София - на живо от "Колежа" със съставите на двата отбора

Несебър с категоричен успех, очаква лидера на Втора лига

В Несебър, едноименния тим победи отбора на Ямбол с 3:0 в междуобластен финал на Югоизточна България от турнира за купата на страната. Заслужен успех за домакините, които пропуснаха още пет чисти възможности за гол. Виктор Янев откри резултата, десетина минути след началото. Той удвои в 72-ата минута. Радослав Терзиев реализира третия гол в 85-ата минута. Гостите имаха две ситуации, от които нищо не произлезе. Така на 12 септември, Несебър приема лидера на Втора лига Септември (София) в двубой от предварителния кръг на турнира за националната купа.