Трудна задача пред ЦСКА - София в реванша след успеха на Ботев (Пловдив) в София - на живо от "Колежа" със съставите на двата отбора

Несебър елиминира Созопол след драма с дузпи

Несебър отстрани Созопол, побеждавайки го на терена му с общ резултат 7:6 след изпълнения на дузпи във финала на Област Бургас от турнира за купата на България. В игровото време Иван Стоянов от гостите вкара по гол в двете врати. През първото полувреме даде преднина на Созопол с автогол. След почивката пък изравни. Футболистите на Несебър имаха превес във владеенето на топката. Венци Христов пък уцели гредата. При дузпите, домакините пропуснаха третата. За Несебър всички бяха точни – Генчо Далев, Виктор Янев, Николай Дросев, Венци Христов и Коста Далев.