Турнир на талантите U14: Зона Пловдив - Зона Благоевград 2:2

Алекс Николов пред Sportal.bg: Вярвам, че ще победим Франция

Младият национал Александър Николов заяви след загубата с 0:3 от Словения в последния мач от груповата фаза на Европейското първенство, че вярва, че ще победим Франция на 1/8-финала в петък.

България се опълчи на Словения, но не взе гейм! Националите срещат Франция на 1/8-финал във Варна

"Много съжаляваме, че не подарихме на невероятната ни публика поне един гейм Имахме пет или шест геймболи, но не ги спечелихме. Можем да се противопоставим и на най-големите. Днес не ни достигнаха някои технически елементи. На първо място визирам моя начален удар, който никакъв го нямаше. Трудно се бие без този елемент. В случая аз днес не се справих. Предстои ни мач с много силен противник в лицето на Франция. Ще направим всичко възможно да се класираме на четвъртфинал. Имаме два дни да се възстановим и трябва да излезем в най-доброто си физическо ниво. Мечтаем и няма да спрем. Ако покажем силна игра в тази зала, ще имаме резултат. Сигурен съм! Вярвам, че ще победим Франция", сподели Алекс Николов пред Sportal.bg и Sportal TV след мача.

Пламен Константинов пред Sportal.bg: Няма значение къде ще направиш голямата крачка – дали на 1/8-финал или 1/4-финал

Снимки: CEV.EU

Цветан Соколов пред Sportal.bg: Изиграхме най-добрия си мач на първенството! Двубоят с Франция ще е труден