Масов бой прекрати мач от Югозападната Трета лига (видео)

Мачът между Сливнишки герой и Рилски спортист от шестия кръг на Югозападната Трета лига беше прекратен заради бой. В края на първото полувреме на срещата в Сливница се стигна до масово меле между играчите при резултат 0:1.

Напрежението се породи след нарушение срещу капитана на гостите Румен Гьонов. Последваха сериозни сблъсъци между футболистите на терена, които продължиха няколко минути. След случилото се главният съдия Иво Исаев и дежурният делегат Николай Георгиев решиха да прекратят двубоя.

Резултати и класиране след 6-ия кръг на Югозападната Трета лига

Очаква се през следващата седмица от БФС да обявят наказанията за двата отбора. Рилски спортист заема 16-о място в класирането с актив от 6 точки. Сливнишки герой има две повече и се намира на 12-а позиция.

Снимка: sofiafutbolbg.wordpress.com