Турнир на талантите U14 - Зона Варна - Зона Велико Търново

Севлиево с първа грешка

Едноименният тим на Севлиево загуби първи точки от началото на сезона след 2:2 у дома срещу отбора на Павликени. Срещата е от четвъртия кръг на Северозападната Трета лига. Нелеп гол накрая съсипа домакините. Добрин Петров откри за тях, половин час след началото. Десетина минути след почивката Мариян Огнянов удвои.

Още положения създаде селекцията на Димитър Тодоров, но пропусна да дръпне с разлика. Даниел Йорданов върна интригата в 70-ата минута – 2:1. В 81-ата играч на гостите изрита топката напред, кълбото прехвърли севлиевския вратар, който положи неистови усилия да предотврати изравняването, но напразно.