Хайнц: Вярваме на треньора! Днес се представихме много силно и показахме добър футбол

Тобиас Хайнц изигра поредния си силен мач за ЦСКА - София и бе с основна заслуга за успеха над Берое с 3:0. Норвежкият полузащитник се отличи с гол и асистенция, а след края на срещата заяви, че днес се е видяла работата, която всички в отбора вършат.

"Представихме се много силно. Видя се работата, която вършим с нашия треньор през последните седмици. Винаги е важно да вкарваме голове. Днес го направихме три пъти и изиграхме много солиден мач.

Показахме добър футбол, движихме се доста. Победата е изключително важна и ни донесе много наслада.

ЦСКА - София се разправи с южноамериканския Берое, Хайнц пак блести

Преди края на първото полувреме имахме известни проблеми, но като цяло играхме бързо и агресивно. Беше хубаво, че отбелязахме красиви попадения.

Важно е да запазваме сухи мрежи. В предни позиции работим да вкарваме голове. В защита искаме да имаме добра организация и да не допускаме голове.

28 Берое 0:3 ЦСКА - София

Може би ще имаме няколко дни почивка, след което се завръщаме към работата. Има много неща, които да подобрим. Първият двубой след почивката е доста сериозен, трябва да сме готови.

Треньорите ще кажат какво трябва да подобрим. Вярваме на треньора", каза Хайнц.

Снимки: Борислав Трошев