Вихрен изпусна дубъла на ЦСКА - София

Вихрен (Сандански) завърши наравно 1:1 с дубъла на ЦСКА - София в среща от 6-ия кръг на Югозападната Трета лига. Това бе първо равенство за възпитаниците на Наджи Шенсой от началото на първенството.

8 минути преди края на срещата домакините изявиха сериозни претенции за дузпа, но вместо това главният рефер Антонио Антов показа жълт картон за симулация на Кристиян Димитров, въпреки че нападателят на Вихрен му показа дори и белезите по крака си от нарушението.

Резултати и класиране след 6-ия кръг на Югозападната Трета лига

Иначе двата отбора направиха много здрав мач на терена в Микрево, където Вихрен играе домакинските си мачове заради ремонта на тревното покритие на стадиона в Сандански. Домакините удариха две греди, гостите от ЦСКА - София - една, чрез Георги Чорбаджийски. Отделно и вратарят на гостите Ивайло Неделчев спаси куп положения, включително и удари отблизо на Флавио и Даниел Пехливанов.

След час игра Методи Костов - Джек откри за домакините след удар с глава, а в 75-тата минута влезлият като резерва Слави Зарков наказа колективна грешка на отбрана на Вихрен и изравни резултата.