Турнир на талантите U14: Зона Бургас - Зона Варна 1:0

Карнобат с разгромна победа

В Карнобат, едноименния тим победи Сокол (Марково) с 5:1. Срещата е от четвъртия кръг на Югоизточната Трета лига. Противно на крайния резултат, топката спря първо в мрежата на домакините. Виктор Панеков я насочи там в 21-ата минута. Предимството на гостите се задържа за кратко. Мартин Димитров изравни в 26-ата минута. Скоро Валентин Иванов направи обрата факт – 2:1. Симеон Баев вкара трети гол за Карнобат в 38-ата минута. Съотборниците му Ненко Петров и Ивайло Стойчев бяха точки след почивката, съответно в 74-а и 90-ата минута.