Сокол с първа победа

Сокол (Марково) спечели у дома с 3:2 срещу Атлетик (Куклен) и записа първи успех за сезона. Срещата е от третия кръг на Югоизточната Трета лига. Домакините започнаха с десет титуляри под 20 години. Стана двуостър мач с шансове за гол и пред двете врати. Първи се възползва Алкс Георгиев, който откри резултата в 17-ата минута, когато беше изведен сам срещу вратаря на Атлетик. Георгиев му вкара и дузпа в 30-ата минута – 2:0.

Мирослав Манев върна интригата с попадение малко преди почивката. Низар Алруб покачи на 3:1 в средата на втората част. Накрая Манев вкара втория гол за гостите.