Брентфорд и Кристъл Палас записаха пето поредно равенство по между си

Брентфорд и Кристъл Палас завършиха наравно 1:1 в двубой от третия кръг на Премиър лийг. Кевин Шаде даде преднина на гостите в 18-ата минута, но Йоаким Андерсен изравни в 76-ата и по този начин донесе точката на възпитаниците на Рой Ходжсън. Това бе пето поредно равенство между тези два отбора.

Домакините изиграха добро първо полувреме, в което доминираха и успяха да вземат преднина след великолепеш завършек на Шаде, който се разписа след пробив отляво. Гостите от Кристъл Палас обаче вдигна оборотите след почивката и стражът на домакините Марк Флекен трябваше да се намесва след удари на Джефесрън Лерма, Джордан Аю и Одсон Едуард.

Добрите изяви на вратаря обаче бяха помрачени след слабата му изява в 76-ата минута, когато излезе, за да пресече една топка, но вместо това бе преодолян от Йоаким Андерсен, който се разписа за 1:1. “Орлите” можеха да стигнат и до пълния успех в края на двубоя, но удар от воле на Аю премина покрай вратата.

За Брентфорд вече има пет точки след победа и две равенства от началото на срещата, а Кристъл Палас е с една по-малко, тъй като записа и загуба.

Снимки: Gettyimages