Левски надви Славия при 17-годишните и продължи с перфектната си серия от победи

Левски победи Славия в дербито от междинният 4-ти кръг на Елитната група до 17 години. “Сините” се наложиха като гости с 2:0 и продължиха с перфектния си старт, като записаха четвърта поредна победа от началото на сезона.

Срещата започна равностойно, но попадение падна още с първия точен удар в мача. Капитанът на “сините” Михаил Петров направи добър рейд и с хубав удар откри резултата. До края на полувремето добрите ситуации за гол липсваха и двата отбора се прибраха на почивка при минимален аванс за Левски.

Втората част започна с шанс за Славия. Цанко Генов се откъсна, но вратаря на “сините” Георги Кузов направи добро спасяване. В края на мача Левски стигнаха и до втори гол. Денис Гиведжов се разписа и подсигури победата за “сините”.