Левски постигна обрат срещу ЦСКА - София при 15-годишните, "сините" с директен гол от корнер

Левски се изправи срещу ЦСКА - София в двубой от междинния четвърти кръг на Елитната група до 15 години. Срещата започна отлично за "червените", които поведоха в резултата още в третата минута с гол на Владислав Величков.

Малко след средата на първата част "сините" изравниха. Денис Милетиев изпълни ъглов удар и след като топката се отби в гредата влезе във вратата. При резултат 1:1 дойде и почивката. Второто полувреме започна с натиск на Левски и Лазар Петров бе близо до попадение, след като засече с глава добро центриране, но вратарят на ЦСКА - София Цветомир Манолов се намеси добре.

Минута преди края на мача Габриел Йорданов донесе победата на "сините". Той отбеляза стахотно попадние със задна ножица след корнер. Така Левски спря серията на ЦСКА - София от три поредни победи.

Снимки: Sportal.bg