Хари Кейн с ласкави думи за футболната среда в Мюнхен

Новото попълнение на Байерн (Мюнхен) - Хари Кейн, похвали близостта на клуба с феновете, след като беше топло посрещнат по време на приятелски мач, съобщава ДПА.

Часове след успеха в Бремен Байерн летя над 1000 км и изигра друг мач

"Това е много специално. Развълнуван съм да бъда част от Байерн. Тази близост с феновете е просто фантастична", каза Кейн след мача преди да раздаде автографи и да позира за снимки.

Байерн победи тима на фен клуба с 6:1 ден, след като започна защитата на титлата си в Бундеслигата с успех с 4:0 срещу Вердер (Бремен). Кейн асистира за попадение на Лерой сане и сам отбеляза гол през второто полувреме.