Дубълът на Септември (София) победи Кюстендил

Вторият отбор на Септември (София) се наложи с 1:0 у дома над едноименния тим на Кюстендил. Срещата е от четвъртия кръг на Югозападната Трета лига. Стана двуостър мач с критични моменти пред двете врати. Жулиян Иванов осигури трите точки в началните секунди след почивката, когато му подаде Георги Тафраджиев.

В 50-ата минута рефера отстрани с червен картон Любослав Любомиров от гостите. Малко след това беше отсъдена дузпа за домакините, но кюстендилския страж Александър Михайлов спаси удара на Валентин Доцев. Накрая червения картон видя и капитана на столичани Мартин Филипов.