Уотфорд и Стоук стартираха с големи победи, Блекбърн се справи с УБА

Уотфорд и Стоук стартираха новия сезон в Чемпиъншип с убедителни победи. След разочарованието през миналия сезон, в който завършиха на 11-то място, “стършелите” са амбицирани поне да стигнат до плейофите. Те разбира Куинс Парк Рейнджърс с 4:0, след като вкараха гол 36 секунди след началото на срещата.

Стоук спечели домакинството си на Родъръм с 4:1, като водеше на почивката с три гола, а две от попаденията паднаха в добавеното време на първата част. Началото на сезона бе отлично и за Милоул, който стигна до изненадваща победа с 1:0 при гостуването си на Мидълзбро. 18-годишният Ромейн Есе влезе като резерва и отбеляза първия си гол в професионалния футбол.

Блекбърн спечели с 2:1 срещу Уест Бромич, след като два гола в рамките за по-малко от две минути в средата на първото полувреме им даде добър аванс. Норич пък постигна първата си домакинска победа от февруари след успех с 2:1 над Хъл.

Снимки: Imago