Спартак (Плевен) вкара пет гола на Партизан (Червен бряг)

Спартак (Плевен) спечели с 5:1 срещу гостуващия му Партизан (Червен бряг) в приятелска среща. Гостите опитаха да задържат равновесието през първото полувреме. Дори откриха резултата в 8-ата минута, чрез Калоян Тодоров. Постепенно домакините наложиха превес и предрешиха мача десетина минути преди почивката. Първо Стефан Христов изравни в 15-ата минута. В 29-ата Боримир Карамфилов направи факт обрата в резултата. Васил Шопов покачи на 3:1 в 36-ата минута. През втората част плевенчани доминираха, а червенобрежкия тим отпадна физически. Карамфилов реализира и в 48-ата минута. Ганчев фиксира окончателното 5:1, четвърт час преди края.